מחירים לנגני DVD וכל מה שקשור לאחריות

כמו בכל דבר בחיים, כך גם בנגני דיוידי – קיימים דגמים זולים יותר וקיימים דגמים יקרים יותר. טווח המחירים לנגן DVD באיכות סבירה (לא bluray כמובן) הינו בין 250 ל1000 שקלים. מומלץ מאוד לעיין בעמוד איך לבחור נגן DVD וכך להחליט איזה נגן הכי טוב עבורכם. בגדול, אם אין איזה צורך מיוחד באיזו פונקציה מיוחדת כזו או אחרת – הכי מומלץ ללכת על דגם פשוט שיעשה את העבודה. גם ככה מכשירי הDVD נעלמים מהעולם ובכל שנה תמצאו אותם פחות ופחות.

ישנם נגני DVD יקרים במיוחד (מעל 2000 שקלים) שברוב המקרים אלו נגני high end והם נגנים באיכות יוצאת דופן, ניתן להריץ עליהם את כל הפורמטים הקיימים, כמובן שהם מקבלים עדכונים, יש להם מבנה פיזי איכותי יותר ומעוצב בצורה יפה, והמאפיינים שלהם ברמה מאוד גבוהה.

האחריות על מכשיר DVD תקפה לרוב לתקופה של שנה אלא אם כן מדובר על מכשירים יקרים במיוחד שאז לרוב האחריות הינה לכמה שנים טובות. לפעמים אפילו 5 שנים. הכלל הוא מאוד פשוט – ככל שהנגן יקר יותר כך לרוב האחריות עליו תהיה ארוכה יותר, מקיפה יותר והשירות יהיה טוב יותר. 

ישנו תקנון מסודר שמפרט את כל מה שצריך לדעת על תקנות הגנת הצרכן בקניית מוצרי חשמל, אותו ניתן למצוא בקלות בחיפוש קצר בגוגל.