תמונות: חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו גם אתם עושים סריקת תמונות?

במהלך השנים אין כמעט משפחה שלא צילמה עשרות, מאות ואלפי תמונות מקשת רחבה של רגעים. זה מתחיל בתמונות שצילמנו בטיולים משפחתיים בכל מיני מקומות בארץ וברחבי העולם בין אם זה נופים, בעלי חיים, או סתם אותנו המשפחה, ממשיך ברגעים הכי מרגשים שמתרחשים בבית הפרטי שלנו: החיוך הראשון של התינוק הראשון, הצעד הראשון, הארוחה הראשונה בבית החדש…

 

מפה לשם, הילדים גדלים, הם הופכים צלמים בעצמם ולהם גם יש ספר זכרונות מלא בתמונות שלהם מפעם. תמונות מפורים, תמונות מטיולים בתנועת הנוער, מל״ג בעומר צולים את תפוח האדמה על האש עם המרשמלו בצד, תמונות עם האהבה הראשונה, השנייה, השלישית שהיום כבר מתכננים את החתונה שלהם…. בקיצור החיים שלנו מלאים ברגעים מרגשים, מצחיקים, גם עצובים והכל מתועד שם בתמונות.

 

מה עושים? סריקת תמונות. הרי פעם לא היה אייפון או אנדרואיד, לא היה מצלמה שמוציאה את התמונה תוך 5 שניות מרגע הצילום ובטח שלא סורק נייד שמאפשר לסרוק שקופיות. היום, כתוצאה מהשינויים שעולם המדיה והצילום עבר, הצורך הממשי הזה בתמונות ושימוש בהם כל הזמן, רבים מחפשים שירות שנקרא סריקת תמונות.

 

משמרים את הרגע לנצח עם סריקת תמונות

את סריקת התמונות אתם יכולים לעשות בעזרתה של מעבדה מקצועית שפשוט תיקח את התמונות הישנות, תסרוק אותן לקבצים דיגיטליים ואז תעביר אותן לפורמט שאתם רוצים בין אם זה DVD או פשוט תמונות שיישמרו לכם בענן ואז תוכלו לעשות איתן מה שבא לכם. הרי ככל שהזמן עובר, התמונות הללו מאבדות מהצבע שלהן, מהברק שלהן ומהאיכות שלהן ולכן שווה להשקיע בתהליך הזה. כמובן שאתם יכולים גם לבצע את תהליך סריקת התמונות ממש בעצמכם עם כל מיני תוכנות שסורקות תמונות וקבצים אבל זה פחות מומלץ כי אם התמונות מאוד ישנות, כנראה שלא תקבלו את אותה האיכות שתקבלו אם תפנו למעבדה מקצועית.

 

מה תוכלו לעשות אחר כך עם התמונות שאתם סורקים?

אינספור אפשרויות. תוכלו לפתח את התמונות האלה בכל מיני גדלים ולשים אותן במסגרות בבית או במשרד. תוכלו להפוך אותן לתמונת קנבס ענקית ולתלות על הקיר או לתת במתנה לאדם שקרוב אליכם ושייך לתמונה הזו ולזיכרון הזה. תוכלו גם להדפיס את התמונות על כל מיני מוצרים בין אם זה שמיכת טלאים מתמונות, כוסות, ציפיות או אפילו ליצור מהן סרט מרגש לאדם במשפחה שחוגג יומולדת.

 

CD