כל הסיבות לעשות המרת קלטות וידיאו

וודאי גם אצלכם, כמו אצל עוד הרבה משפחות ובתים בישראל אי שם למעלה למעלה, במדף האחרון שבמחסן או בבוידעם או במקלט יש קופסא גדולה, קופסא שמכילה קלטות וידיאו מפעם. אבל הפעם הזה, הוא לא כל כך מזמן, הוא התרחש ממש לפני כמה עשרות שנים בודדות וזה בעצם כל החוויות, הזכרונות, האירועים, הטיולים, המקומות שהייתם בהם ביחד עם האנשים שהכי קרובים אליכם ללב.

 

בקלטות האלה יש המון רגעים מרגשים, רגעים שלמעשה הפכו אתכם, את החברים ואת בני המשפחה שלכם למי שאתם. ביחד. זה רגעים מיוחדים, רגעים שמעלים חיוך גדול או צחוק, דמעה או התרגשות… רגעים כמו שבירת כוס מהחתונה שלכם עוד לפני שהילדים נולדו, טיול שעשיתם ברחבי אירופה ברכבות, משהו שהיום כבר כמעט לא עושים, זה קלטת שמתעדת את הבת שלכם שרק נולדה ואיך היא גדלה לה לאט לאט… אז במקום שהקלטות האלה ימשיכו לצבור להן אבק, יישחקו וייהרסו, כדאי לכם להשקיע בתהליך פשוט שנקרא המרת קלטות וידיאו.

 

המרת קלטות וידיאו מה אתם צריכים לעשות?

כל מה שאתם צריכים לעשות זה בעצם להעביר את הקלטות שאותן אתם רוצים להמיר למעבדה מקצועית. חבל לתת לכל אותם זכרונות להיעלם סתם כך. במעבדה יש מומחים בביצוע המרה של מדיות ישנות למדיות חדשות. המרת קלטות וידיאו ל- DVD, המרת סרטי 8 מ״מ ל- DVD, המרת תקליטים וקלטות שמע ל- MP3, המרת נגטיבים ושקופיות לצילום דיגיטלי ועוד. הכל נעשה באמצעים טכנולוגיים מתקדמים אשר מסייעים לשמור על איכות וטיב הצילום, להעביר את הסרטים שנמצאים על גבי קלטות הוידיאו לפורמטים דיגיטליים אותם אחר כך ניתן לשמור על המחשב, לחבר לטלוויזיה ולצפות בהם בארוחת שישי, שוב עם כל המשפחה, רק שהפעם כולם גדולים ובוגרים.

 

זה לא משנה מה האורך של הקלטות ומתי צילמתם את סרטי הוידיאו, זה בדיוק הזמן לעשות את זה, עוד לפני שהכל הולך להישחק. אחרי זמן קצר, הטיול, החתונה, הלידה, המסע לפולין לפני עשרים שנה – אלו ועוד יחכו לכם על גבי דיסקים רגילים אותם ניתן להכניס למערכת הביתית שלכם ופשוט לצפות בהנאה גדולה ואהבה.

 

לסיכום, היתרונות של המרת קלטות וידיאו:

  • דרך קלה, מקצועית, מהירה ופשוטה לשמר את הזכרונות שלכם מכל השנים
  • הסרטים נשארים באיכות טובה למרות הזמן שעבר
  • הרבה יותר קל ונוח לצפות ככה בסרטים דרך אמצעים דיגיטליים חדשים

 

המאמר בשיתוף עם חברת זיכרון צילומי המתמחה בהמרת קלטות וידאו.

 

dvd